top of page

Листівки - це філософіяМи, компанія сімейного типу, розпочали свою діяльність в 2012 році. За цей час, ми трансормувались та змінювались. Але наша місія залишилась сталою.  Ось наші основні принципи роботи:

1. Даруй позитив, мотивуй і надихай!
Ми зосереджені на місії - дарувати людям теплоту через листівки, та зберігати найщиріші привітання. І вже більше як 500 000 листівок, по всьому світу, як маленькі вогники, тішать та зігрівають, тих, хто став їх власником.
 

2. Будь в центрі всіх визначних подій в житті.

Кожна важлива подія (день народження, весілля, новий рік і т.д.) є  особливим моментом, коли ми можемо зібратися сім'ями, побачити друзів. А наші листівки, мають бути незамінним атрибутом цих подій.

3. Постійно змінюйся.
Кожний рік, кожний сезон і навіть кожний місяць, ми постійно в пошуку нових ідей, нових сюжетів. Шукаємо та створюємо, і все для того, щоб Ваші привітання, завжди були оригінальними.


4. Не завдавай шкоди.
Наші листівки виготовленні виключно із паперу, який був сертифікований у Європі та виготовленний із відновлювальних джерел. Цей стандарт захищає ліси від бездумної вирубки, а всі дерева, які використовують для виготовлення паперу, повторно висаджуються на тих самих плантаціях.

5. Зберігай привітання.
Життя швидкоплинне. А листівки можуть стати чудовим флешбеком до ключових переживань та подій в житті. Ділися думками, вітай та надихай, а ми гідно збережемо ці моменти у листівках S.Brothers&Co.

Дівчинк переглядає листівки з днем народження, та мотиваційні листівки
Мотваційна листівка на веселомуфоні. Зберігай моменти, а не речі, надпис на машинці.
bottom of page